תיקון מרזבים

איתור נזילות – עניין למומחים

תפקיד המרזב הוא לנקז את המים העודפים מהגג ומרפסות המבנה. תקלה במרזב, במידה ולא תתוקן במועד, עלולה לגרום להצפות ונזקי רטיבות קשים, לעתים עד כדי פגיעה בתשתיות המבנה עצמן. לכן בכל מקרה של חשד לסתימה או נזילה מהמרזב, חשוב לפנות בהקדם האפשרי,לחברה מקצועית לאיתור ותיקון הבעיה.

חברת מדיטסט מתמחה בצילום ותיקון מרזבים ביעילות, במהירות וללא הרס:

  • ברשותנו ציוד מתקדם המאפשר צילום מרזבים על ידי מצלמת סיב אופטי המוחדרת לפנים המרזב. כך אנו מאתרים את הכשל באופן מדויק וללא כל הרס.
  • אנו מבצעים תיקון מרזבים ללא הרס על ידי תיקון פנים צנרת, כך אנו מעניקים ללקוחותינו שירות יעיל ומקיף הכולל את איתור הכשל ותיקונו כאחד.
  • אנחנו מגיעים במהירות לכל מקום בארץ – מהגולן ועד אילת.

כאשר מעוניינים לבצע תיקון מרזבים ללא הרס, באופן יעיל, מהיר ונקי – עושים זאת באמצעות המומחים של מדיטסט. 

אנחנו כאן בשבילך! בטלפון 09-7605802 או באמצעות טופס הפניה המהיר שלנו >

 

הגורמים העיקריים לנזילה או סתימה במרזב

  • פגיעה במרזב – כגון מסמרים וברגים אשר ננעצו בטעות במרזב, כיפוף או שבר של המרזב, התרופפות חיבורים, בלאי טבעי וחלודה ועוד.
  • סתימה במרזב – עלולה להיגרם על ידי סחף של עלים ופסולת דרך פתחי המרזב, או בשל צמיחת צמחייה אל תוך יציאת המרזב.
  • שיפועים לא מתאימים של הגג/ מרפסת, או של חיבור המרזב.

 

ניקוי מרזבים

אנו מבצעים ניקוי מרזבים יסודי על ידי ביובית ניידת המאפשרת שטיפה בלחץ מים גבוה של הפסולת אשר הצטברה במרזב. ברוב המקרים בהם מקור הבעיה הוא סתימה של המרזב על ידי פסולת, די יהיה בפעולת ניקוי מרזבים כדי לתקן את הבעיה. במידה והליקוי נובע כתוצאה מפגיעה במרזב עצמו, הניקוי הינו רק השלב הראשון בתהליך תיקון מרזבים, המשמש כאמצעי להכנת המרזב לצילום פנים צנרת.

 

צילום מרזבים

כדי לאתר בצורה מדוייקת את מיקום ואופי הליקוי במרזב, אנו נעזרים במצלמת סיב אופטי מתקדמת המוחדרת אל פנים המרזב ומאפשרת לנו צילום פנים צנרת של 360 מעלות לכל אורכו. למצלמה מחובר סרט מידה כך שניתן לציין בדיוק את מיקום הכשל למטרות תיקון נקודתי של הליקוי.

עם סיום הבדיקה אנו מפיקים תיעוד סרטון, תמונות גרפיות ודוח איתור מסודר המפרט את הליקויים.

 

תיקון מרזבים

אנו מבצעים תיקון מרזבים ללא הרס מהצד הפנימי שלהם, על ידי שימוש בשרוול באמצעותו מדביקים דבק על בסיס שרף על דופן המרזב, או באמצעות הברשה בדבק אפוקסי.
תיקון מרזב ללא הרס באמצעות תיקון פנים צנרת חוסך משמעותית בעלויות והיקף התיקון הנדרש, והתוצאה מחזיקה מעמד לאורך שנים רבות.

כאשר מעוניינים לבצע תיקון מרזבים ללא הרס, באופן יעיל, מהיר ונקי – עושים זאת באמצעות המומחים של מדיטסט. לפרטים נוספים צרו קשר: 09-7605802, או באמצעות טופס הפניה שלנו >

אנחנו כאן בשבילך! בטלפון 09-7605802 או באמצעות טופס הפניה המהיר שלנו >

 

טיפים למניעת סתימה במרזב

ברוב המקרים תיקון מרזבים מתבצע לאחר שכבר נגרם נזק, כגון הצפה או בעיית רטיבות, כתוצאה מהתפקוד הלקוי של המרזב. במקרים אלו מתווספות לעלויות תיקון המרזב גם עלויות שיקום נזקי הרטיבות, לכן הדרך הטובה ביותר להימנע מהוצאות מיותרות היא לנסות למנוע את היווצרות התקלה מראש.

לפניכם כמה פעולות מומלצות לשמירה על תקינות המרזב:

  • כדי למנוע סתימה במרזב, מומלץ לטאטא את הגג או המרפסת היטב לפני בוא הגשם הראשון, ובמיוחד את פתחי המרזבים וסביבתם.
  • וודאו כי בכניסה למרזב מותקנת רשת סינון למניעת כניסת לכלוך.
  • בדקו גם את צדו התחתון של המרזב, וודאו כי פתח היציאה אינו חסום על ידי צמחיה או לכלוך.

 

תיקון מרזבים – לסיכום

נזילה, או ניקוז לקוי, ממרזב המבנה עלולים להוביל לנזקי רטיבות קשים, לעתים עד לכדי פגיעה בתשתיות המבנה עצמו. משום כך רצוי להקפיד על ניקוי ובדיקת המרזבים לפני בוא החורף, ובכל סימן של רטיבות או בעיות ניקוז לקרוא ללא שהות לגורם מקצועי לבדיקת ותיקון המרזב.

כאשר מעוניינים לבצע תיקון מרזבים ללא הרס, באופן יעיל, מהיר ונקי – עושים זאת באמצעות המומחים של מדיטסט. לפרטים נוספים צרו קשר: 09-7605802, או באמצעות טופס הפניה שלנו >

 

אנחנו כאן בשבילך! בטלפון 09-7605802 או באמצעות טופס הפניה המהיר שלנו >

 

לחצ/י כאן למידע על צילום קווי ביוב

צילום מרזב

בדיקת מרזב – אבן חוסמת צינור מרזב – צולם באמצעות מצלמת סיב אופטי

תיקון מרזבים

בקבוק בירה חוסם צינור מרזב

מדיטסט - איתור נזילות זה עניין למומחים

מדיטיסט פועלת בהתאם לתקן איכות איזו 9001|2008
ועומדת בתקנים הבינלאומיים